Organisatie en medewerkers

Het Talma Instituut is een samenwerking van diverse VU-faculteiten. Het Instituut heeft geen eigen medewerkers in dienst, maar rekruteert per kennisprogramma de ter zake deskundige VU- onderzoekers en, waar nodig, onderzoekers en deskundigen van andere kennisinstituten. Het Talma Instituut wordt vertegenwoordigd door de afdelingsdirecteur Gezondheidswetenschappen Prof. Ingeborg Brouwer en de decaan van de Faculteit van Sociale Wetenschappen Prof. dr. Karen van Oudenhoven (penvoerder). Prof. dr. Ab Klink is adviseur van de Raad van Bestuur.

dr. Duco Bannink

Duco

Functie Talma/VU: Dagelijks bestuur Talma, Associate Professor

Sectie: Governance Studies 

Email: d.b.d.bannink@vu.nl



drs. Piet de Bekker

Piet

Functie Talma/VU: Onderzoeker 

Sectie: Health Economics 

Email: p.j.g.m.de.bekker@vu.nl



Daisy Duell, MSc

Daisy

Functie Talma/VU: Promovendus

Sectie: Health Economics

Email: d.duell@vu.nl



Katalin Gaspar, MSc

Kati

Functie Talma/VU: Promovendus 

Sectie: Health Economics 

Email: k.gaspar@vu.nl



Yvonne La Grouw, MSc

Yvonne

Functie Talma/VU: Promovendus 

Sectie: Governance Studies 

Email: y.m.lagrouw@vu.nl



dr. Eric van der Hijden

Eric

Functie Talma/VU: dagelijks bestuur Talma, projectleider 'Samen kiezen voor gepaste zorg'

Sectie: Health Economics

Email: e.j.e.vander.hijden@vu.nl



drs. Geeske Hofstra

Functie Talma/VU: Onderzoeker

Sectie: Health Economics

Email: g.hofstra@vu.nl

Mariël Jurriëns, MSc

Marielle

Functie Talma/VU: Promovendus

Sectie: Organization Sciences 

Email: m.n.jurriens@vu.nl



dr. Xander Koolman

Xander

Functie Talma/VU: dagelijks bestuur Talma, directeur Zorgprogramma

Sectie: Health Economics    

Email: x.koolman@vu.nl



dr. France Portrait

France

Functie Talma/VU: Onderzoeker, Associate Professor

Sectie: Health Economics    

Email: f.r.m.portrait@vu.nl



Benjamin Salampessij, MSc

Benjamin

Functie Talma/VU: Promovendus 

Sectie: Health Economics 

Email: b.h.salampessij@vu.nl



Luca Schippa, MSc

Luca

Functie Talma/VU: Promovendus 

Sectie: Health Economics 

Email: l.schippa@vu.nl



Richelle Singotani, MSc

Richelle

Functie Talma/VU: Onderzoeker 

Sectie: Health Economics

Email: r.g.singotani@vu.nl



Sander Steenhuis, MSc

Sander

Functie Talma/VU: Promovendus 

Sectie: Health Economics 

Email: s.steenhuis@vu.nl



dr. Fleur Thomése

Functie Talma/VU: Onderzoeker, Associate Professor

Sectie: Governance Studies 

Email: fleur.thomese@vu.nl

Myrte Tjoa, BSc

Myrte

Functie Talma/VU: student-assistent

Sectie: Health Economics

Email: m.w.tjoa@student.vu.nl



Drs. Maarten Vink, MD

Maarten

Functie Talma/VU: Promovendus

Sectie: Health Economics 

Email: m.d.h.vink@vu.nl



Vera de Weerdt, BSc

Vera

Functie Talma/VU: student-assistent 

Sectie: Health Economics

Email: v.de.weerdt@vu.nl



Dr. Sierk Ybema

Sierk

Functie Talma/VU: dagelijks bestuur Talma, Associate Professor Organization Sciences VU

Sectie: Organization Sciences

Email: s.b.ybema@vu.nl

empty