Home > Organisatie > Medewerkers > Medewerkers zorgprogramma

Medewerkers zorgprogramma

Afbeelding Duco
Naam
Dr. Duco Bannink

Email
d.b.d.bannink@vu.nl

Functie
Projectleider 'geïntegreerde zorg'

Vakgebied / opleiding
Bestuurswetenschappen

Specialisatie
Nieuwe vormen van governance in het sociale domein
Afbeelding Piet
Naam
Piet de Bekker

Email
p.j.g.m.de.bekker@vu.nl

Functie
Onderzoeker

Vakgebied / opleiding
Gezondheidseconomie

Specialisatie
Balans tussen markt(partijen) en overheid, de balans tussen marktfalen en overheidsfalen en de rol die verschillende actoren hebben
Afbeelding Robert
Naam
Robert Borst

E-mail
r.a.j.borst@vu.nl

Functie
Onderzoeker

Vakgebied / Opleiding
Gezondheidswetenschappen

Specialisatie
Gezondheidsbeleid en systeemonderzoek, specifiek op de dynamieken van innovatie in de gezondheidszorg
Afbeelding Sarah
Naam
Sarah van Duijn

E-mail
s.van.duijn@vu.nl

Functie
Promovenda

Vakgebied / opleiding
Organisatiewetenschappen

Specialisatie
Nieuwe samenwerkingen ontstaan uit decentralisatie van zorg in Nederland
Afbeelding Kati
Naam
Kati Gaspar

Email
k.gaspar@vu.nl

Functie
Onderzoeker

Vakgebied / opleiding
Gezondheidseconomie

Specialisatie
Invloed van contracten op de kwaliteit en de hoeveelheid geleverde zorg
Afbeelding_Yvonne2

Naam
Yvonne La Grouw

E-mail
y.m.lagrouw@vu.nl

Functie
Onderzoeker

Vakgebied / opleiding
Bestuurs- en organisatiewetenschappen

Specialisatie
Integratie van zorg

Afbeelding Eric
Naam
Dr. Eric van der Hijden

E-mail
e.j.e.vander.hijden@vu.nl

Functie
Projectleider 'samen kiezen voor gepaste zorg'

Vakgebied / opleiding
Gezondheidswetenschappen

Specialisatie
Zorginkoop, zorgverzekeringen, financiële prikkels en productontwikkeling
Afbeelding Susan
Naam
Susan Hommerson

E-mail
s.m.hommerson@vu.nl

Functie
Onderzoeker

Vakgebied / opleiding
Biologische psychologie en neuroscience

Specialisatie
GGZ en innovatie
Afbeelding Mariël
Naam
Mariël Jurriens

E-mail
m.n.jurriens@vu.nl

Functie
Onderzoeker

Vakgebied / opleiding
Organisatiewetenschapper

Specialisatie
Innovatie
Afbeelding Maarten
Naam
Maarten Kok

E-mail
m.o.kok@vu.nl

Functie
Onderzoeker

Vakgebied / opleiding
Bestuurskundige, biomedisch wetenschapper en epidemioloog

Specialisatie
governance for health, managen van innovatie en versterking van de impact van onderzoek
Afbeelding Xander
Naam
Dr. Xander Koolman

Email
x.koolman@vu.nl

Functie
Directeur Zorgprogramma

Vakgebied / opleiding
Gezondheidseconomie

Specialisatie
Doelmatigheid op stelsel- en zorgaanbieder niveau met aandacht voor de balans tussen kwaliteit, toegankelijkheid en betaalbaarheid
Afbeelding France
Naam
Dr. France Portrait

Email
f.r.m.portrait@vu.nl

Functie
Onderzoeker

Vakgebied / opleiding
Gezondheidseconomie en toegepaste micro-econometrie

Specialisatie
Langdurige zorg, meting van prestaties van zorgaanbieders en praktijkvariatie
Afbeelding Benjamin
Naam
Benjamin Salampessij

Email
b.h.salampessij@vu.nl

Functie
Onderzoeker

Vakgebied / opleiding
Gezondheidswetenschappen

Specialisatie
Kwaliteit van zorg en de meting van kwaliteit
Afbeelding_Ike

Naam
Ike Schagen

E-mail
i.schagen@vu.nl

Functie
Onderzoeker

Vakgebied / opleiding
Bestuurswetenschappen

Specialisatie
Governance in de zorg

Afbeelding Anna
Naam
Dr. Anna Schonewille

E-mail
a.schonewille@vu.nl

Functie
Onderzoeker

Vakgebied / opleiding
Bestuurswetenschappen en politicologie

Specialisatie
Integratie van zorg
Afbeelding Rianne
Naam
Rianne Schreuder

E-mail
r.e.schreuder@vu.nl

Functie
Onderzoeker

Vakgebied / opleiding
Gezondheidswetenschappen

Specialisatie
Gezondheidseconomie, beleid en organisatie van de zorg
Afbeelding Chris
Naam
Chris Smissaert

Email
d.c.smissaert@vu.nl

Functie
Onderzoeker

Vakgebied / opleiding
Organisatiewetenschappen

Specialisatie
Kwalitatief onderzoek in de ggz en gepaste zorg
Afbeelding Sander
Naam
Sander Steenhuis

Email
s.steenhuis@vu.nl

Functie
Onderzoeker

Vakgebied / opleiding
Gezondheidswetenschappen

Specialisatie
Beleid en organisatie van de zorg
Afbeelding Fleur
Naam
Dr. Fleur Thomése

Email
gcf.thomese@vu.nl

Functie
Projectleider 'geïntegreerde zorg'

Vakgebied / opleiding
Sociale wetenschappen en psychologie

Specialisatie
Vergrijzing en ouder worden
Afbeelding Marieke
Naam
Marieke van Wieringen

E-mail
m.van.wieringen@vu.nl

Functie
Promovenda

Vakgebied / opleiding
Organisatiewetenschappen

Specialisatie
Institutionele veranderingen in de thuiszorg en de omgang daarmee op organisatie- en individueel niveau
Afbeelding Sierk
Naam
Dr. Sierk Ybema

Email
s.b.ybema@vu.nl

Functie
Projectleider 'zorg voor innovatie'

Vakgebied / opleiding
Organisatiewetenschappen

Specialisatie
Politiek, identiteit en betekenisgeving in een organisatorische omgeving


© Copyright Vrije Universiteit Amsterdam

spamfuik@vu.nl